Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

Özel Adel Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, Uzman Diş Hekimi Funda TURSUN ve Diş Hekimi Yılmaz ÇALIŞKAN tarafından kurulmuştur ve Antalya’nın Döşemealtı ilçesinde hizmet vermeye başlamıştır. Kliniğimizde, ağız ve diş sağlığı konusundaki son teknolojik gelişmeleri takip eder ve tedavilerimizde kullanırız. Dinamik ve yenilikçi hekim kadromuzla, bilimsel ve etik değerlere uyarak kendisini geliştiren ve yenileyen bir sağlık kuruluşu olmak en önemli ilkelerimizdendir.  Amacımız, doğru teşhis ve tedavi planlamaları oluşturarak kaliteli hizmet vermek ve hastalarımızın memnuniyetini sağlamaktır.

Hekimlerimiz

Uzm. Dt. Funda TURSUN

Funda TURSUN, 1990 yılında Antalya’da doğmuştur. 2012 yılında Yeditepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nden mezun olmuştur. 2014 yılında, Erciyes Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi Protetik Diş Tedavisi Bölümü’nde uzmanlık eğitimine başlamış ve 2017 yılında Protez Uzmanı olarak mezun olmuştur.

Dt. Yılmaz ÇALIŞKAN

Yılmaz ÇALIŞKAN, 1992 yılında Antalya’da doğmuştur. 2010 yılında Metin - Nuran Çakallıklı Anadolu Lisesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl, Hacettepe Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine başlamıştır ve 2015 yılında Diş Hekimi unvanını alarak mezun olmuştur.

Dt.İpek AÇIKGÖZ

 İpek AÇIKGÖZ, 1998 yılında Manisa’da doğmuştur. 2017 yılında Halil Kale Fen  Lisesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl, Akdeniz Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine başlamıştır ve 2022 yılında Diş Hekimi unvanını alarak mezun olmuştur.

Dt. Sena Gurbuz

Dt. Sena GÜRBÜZ, 1999 yılında Antalya’da doğmuştur. 2018 yılında Antalya Yusuf Ziya Öner Fen Lisesi’nden mezun olmuştur. Aynı yıl, Ege Üniversitesi Diş Hekimliği Fakültesi’nde eğitimine başlamıştır ve 2023 yılında Diş Hekimi unvanını alarak mezun olmuştur.